Technologie

Čím se liší naše výrobky od většiny ostatních? 

Úroveň nanotechnologie v textilním průmyslu nám umožňuje vytvořit úplety a výrobky, které vykazují revoluční vlastnosti: permanentní antimikrobiální a antibakteriální funkce, tzn. dlouhodobé bezzápachové prostředí a tím zaručený pocit hygienické čistoty. 

Naše produkty vydrží bez zápachu i několik dnů a nemusí se tedy po každém jednotlivém použití prát. Výrobky není nutné žehlit, jsou resistentní vůči mastnotě, olejům a kyselinám... 

Redukcí pracích cyklů, nákladů na energii a prací prostředky na údržbu našich produktů šetříte významně svůj čas, peníze a také životní prostředí :) 

 

Určení vhodného oděvu podle okolní teploty a předpokládané aktivity

Již delší dobu je obecně známo, že nenasákavé textilní materiály, v našem případě většinou polypropylen, jsou pro odvod potu od těla vhodnější než převážná část přírodních vláken. 

Odvodem vodní páry od pokožky je zaručen lepší tepelný komfort, kůže zůstává suchá a vytváří tak v chladném počasí pocit tepla, v teplém prostředí pak chladivý pocit. Propracovanou strukturou úpletů a příměsí dalších typů vláken, např. elastanu a Merino vlny, jsme vytvořili základní řady funkčních oděvů pro všechna roční období – Comfort, An-Atomic a Wooler. Každý výrobek z dané řady vybírejte nejen podle okolní teploty prostředí, ale také podle aktivity, kterou předpokládáte vykonávat.