Opět se uskutečnila exkurze v naší továrně, tentokrát na návštěvu přišla mládež z SOS Dětské Vesničky se svou paní učitelkou Křečkovou.

Hned na začátku jsme byli příjemně překvapeni, že ještě před návštěvou naší firmy si některé z dětí přečetly o nanotechnologiích v textilu. Jakmile se mladí návštěvníci seznámili s prostory továrny, ukázali svou zručnost a sami si udělali polštářky a kapsáře ve tvaru trička, které si nechali na památku.

        

Po malém občerstvení mládeži napsaly na naší pracovní tabuli dojemné poděkování ve stylu COOLine.

Všichni členové exkurze byli velmi akční a všímaví, velice nás potěšil zájem, který projevili. Děkujeme za návštěvu a jsme opravdu rádi, že pozitivní dopad měla celá exkurze nejen na nás, ale i na naše návštěvníky.

SOS Dětské Vesničky:

,, Intenzivně se nám od začátku věnoval jak ředitel firmy, pan Nádvorník, tak i všichni ostatní zaměstnanci, kteří byli bez výjimky velice ochotní a milí. Nejen že jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací, mohli jsme si také sami vyzkoušet výrobu malého polštářku ve tvaru trička, což se nám velice líbilo. Na závěr jsme ještě k tomu všemu obdrželi nějaké dobroty a dopřáli si občerstvení v místní "zasedačce". Děkujeme tedy za pozvání a těšíme se na další případnou spolupráci.“