Příběhy kolem nás

Nabízíme několik příběhů se zajímavostmi nejen o antibakteriálním funkčním prádle. 

 

Exkurze SOS Dětské vesničky v Nanospolu

Opět se uskutečnila exkurze v naší společnosti, tentokrát na návštěvu přišla mládež z SOS Dětské Vesničky se svou paní učitelkou Křečkovou.

 Exkurze SOS DV

Od neúspěchu za úspěchem - Erik Kimmel

Každý z vás již určitě okusil chuť úspěchu či neúspěchu. Hranice mezi těmito dvěma věci je velmi úzká. Každý rok se velmi tvrdě a poctivě připravuji na další a další sezónu plnou závodů. Taková příprava zahrnuje několika měsíční odříkání během zimního období, kdy se nedostanete na závodní kolo a všechno co děláte je jedna velká rutina.

 Erik Kimmel

Exkurze Ratolesti Brno v Nanospolu

Jak vzniká funkční prádlo a v čem spočívá jeho hlavní přínos? O dojmech z exkurze v naší výrobně se s námi podělí vedoucí Sociálně akvizičního programu Ratolest Brno, o.s. Mgr. Lucie Henzlová.

Exkurze Ratolesti Brno

Pobyt v Himalájích - Blanka Nedvědická

Měli jsme možnost vybavit výpravu dobrovolných učitelů Sluneční školy do Himalájí funkčními oděvy a ponožkami. Vydali jsme se tedy na výpravu, kterou vede nezisková organizace Surya, společně s paní Blankou Nedvědickou, bývalou reprezentantkou v horolezectví a dálkovou běžkyní na lyžích. Přinášíme celý rozhovor.

pobyt v Himalájích

Viktor Dušek na motocyklovém šampionátu Alpe Adria

Mé jméno je Viktor Dušek. Jezdím motocyklové závody na Yamaze 600. Letošní rok jsem se zúčastnil evropského šampionátu Alpe Adria, kde jsem v celkovém pořadí obsadil 6. místo. Během sezony se mi naskytla možnost vyzkoušet funkční prádlo firmy NanoSpol a musím říct, že jsem byl velmi mile překvapen.

Viktor Dušek, Alpe Adria