Záruky a pozáruční servis

Víme, co děláme a jak dobře to děláme. Na základě zkušeností z minulých let Vám prodlužujeme záruku na naše výrobky o další celý jeden rok. Garantujeme Vám, že Vám bude naše prádlo dlouhodobě sloužit a provázet Vás na cestách, v práci nebo ve Vašem volném čase.

 

Zakoupením našeho výrobku nás motivujete k další práci. Vaše důvěra je pro nás potěšením a zavazuje nás k tomu, abychom v budoucnu pracovali stejně dobře nebo ještě lépe. Kvalita naší práce nám umožňuje zaručit vysokou užitnou hodnotu na ještě delší období a pomáhá nám odlišit se od levné konkurence.

Pokud i přes naše úsilí vykazuje produkt výrobní vadu, opravíme ji, pokud je to možné. Když není možno výrobek opravit, vyměníme ho za nový bezvadný. Pokud se díky používání produkt poškodí (protrhne se, roztrhne) umíme odborně daný díl sešít případně poškozený kus vyjmout, vyměnit a nahradit za nový. Užitná hodnota tím neutrpí a výrobek může sloužit i nadále svému určení.

V případě záruky nebo opravy se obraťte s důvěrou na naše obchodní nebo výrobní oddělení, vždy se o Váš problém budeme zajímat a nalezneme to nejvýhodnější řešení právě pro Vás.

 

Máte problém s výrobkem od nás? Neváhejte a neprodleně nás kontaktujte