Nákup na míru: u nás standardně

Každý z Vás je originál a Vaše pohodlí je pro nás na prvním místě. Pokud Vám obvyklá velikost nevyhovuje – máte atypickou výšku nebo jiné rozměry – upravíme střih a ušijeme Vám funkční prádlo na míru Vaší postavy. Běžně děláme úpravu střihu oděvů také handicapovaným.

 

Nejdůležitější na jakémkoli oblečení – včetně funkčních oděvů – je střih výrobku a materiál, ze kterého je ušit. Naše výrobky jsou průžné, aby se těsně přimkly k Vašemu tělu a standartně jsou vyrobeny podle tabulek. Velmi pečlivě studujeme rozměrové řady, střihy jsou přizpůsobeny pružnosti materiálu a jeho roztažnosti.

V naší vlastní konstrukční dílně vytváříme zcela originální výrobky, abychom dovedli naši práci k dokonalosti. To nám umožňuje reagovat na jakýkoli Váš požadavek a přizpůsobit Vám, budoucímu uživateli našeho prádla, konečný výrobek právě Vašim mírám a rozměrům.

Pokud není Vaše velikost podle tabulek, přeměříme Vás. Pokud nejste místní a nemůžete nás navštívit, telefonicky se s Vámi spojíme a provedeme zcela jednoduše měření na dálku. Sdělíme Vám také přibližné náklady na provedení úprav, které navyšují cenu průměrně pouze o 30%. Pro osoby handicapované jsou veškeré úpravy na míru zcela zdarma.

Individuální úprava Vám umožní nosit naše výrobky rád a cítit se v nich lépe.