Postup - od návrhu k nošení

Pojďte s námi na malou exkurzi... Provedeme Vás cestou výroby speciálních vláken, zastavíme se krátce u pletacích strojů a jejich výkonu. Nahlédneme společně do procesu návrhu střihů, šití a úprav konečného výrobku. Podívejte se tedy "pod pokličku" produkce opravdu funkčních oděvů.

 

1

Vstupní materiál

Bez základu není domu... Pro naše výrobky platí, že kvalita vstupního materiálu, tedy příze a jeho požadované vlastnosti, jsou právě podstatou následného výrobku jako celku. Ve většině případů používáme jemná vlákna polypropylenu s nanočásticemi stříbra a to výhradně evropského původu.

Vstupní materiál
 2

Výroba úpletu

Příze navinuté na cívkách se nasadí na pletací stroje, na část, kterou nazýváme cívečnicí. Dále se vzduchem dopraví k pletací soustavě, kde po navedení do jehel a seřízení stroje dochází k vytvoření úpletu. Způsob pletení, požadovaný vzor a plošnou hmotnost kontroluje počítač.

Výroba úpletu
3

Šití oděvů

Prvním krokem k tomu, abychom ušili například Vaše funkční tričko, je návrh střihu. Střih přeneseme na papírové šablony a potom vyřežeme jednotlivé díly z úpletu. Části se sešívají převážně tzv. plochými švy, v dalších operacích upravujeme délky, našíváme etikety, všíváme pruženky nebo jiné součásti.

Šití oděvů
4

Nákup na míru

Každý z Vás je originál a Vaše pohodlí je pro nás na prvním místě. Pokud Vám obvyklá velikost nevyhovuje – máte atypickou výšku nebo jiné rozměry – upravíme střih a ušijeme Vám funkční prádlo na míru Vaší postavy. Běžně děláme úpravu střihu oděvů také handicapovaným.

Nákup na míru
5

Záruka a opravy

Víme, co děláme a jak dobře to děláme. Na základě zkušeností z minulých let Vám prodlužujeme záruku na naše výrobky o další celý jeden rok. Garantujeme Vám, že Vám bude naše prádlo dlouhodobě sloužit a provázet Vás na cestách, v práci nebo ve Vašem volném čase.

Záruka a opravy