Švadlena módních a sportovních oděvů

Hledáme do týmu novou kolegyni na pozici švadlena módních oděvů

Pracovní náplň:

  • šití oděvních výrobků na základních a speciálních šicích strojích (jednojehlový, dvojjehlový, overlock, flatlock atd.)

Požadujeme:

  • vyučení v oboru švadlena nebo krejčová (není podmínkou)

nebo

  • schopnost zaučit se v oboru pod odborným vedením
  • loajalitu vůči firmě
  • schopnost pracovat v týmuschopnost rychle se učit novým věcem a postupům

 Nabízíme:

  • spolupráci na plný pracovní úvazek, popř. i částečný
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • hodinovou mzdu
  • práci pod odborným vedením a možnost zaučení
  • nástupní plat 11.200 Kč + osobní ohodnocení dle praxe, kvalifikace, výkonnosti
  • po zapracování plat až 14.000 Kč + osobní ohodnocení
  • pracovní doba od 6:00 - 14:30 hod.
  • nástup možný ihned

Po zaučení očekáváme:

  • schopnost používat a obsluhovat více typů průmyslových šicích strojů
  • schopnost šít různé typy oděvů (dětské, sportovní, módní)

Kontaktujte nás na tel. čísle 733713270 nebo emailem na info@nanospol.cz